Sıra gecesi ekibiyle mini açık hava konserleri sürüyor

Siverek Belediyesi koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir sosyal etkinliklerden uzak kalan vatandaşlara yönelik konserlere devam ediyor.

257 kez okundu.
Sıra gecesi ekibiyle mini açık hava konserleri sürüyor Advert

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, devam eden pandemi nedeniyle sosyal etkinliklerin azalması nedeniyle vatandaşlara düzenlediği mini açık hava konserlerini sürdürüyor.


Bir süre önce Millet Bahçesi’nde düzenlenen müzik ziyafetinin ardından vatandaşlardan gelen talep üzerine ekip, Suat Aloğlu mesire alanında sahne aldı.

Sıra gecesi ekibinin seslendirdiği eserlere eşlik eden vatandaşlar, müzik eşliğinde piknik yapmanın keyfini çıkardı.

Açık havada müzik ziyafetini izleyenler o anları cep telefonlarıyla kayıt altına aldı.


Millet Bahçesi’nde düzenlenen konserin ardından gelen talebi değerlendirdiklerini belirten Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Abdulkadir Eneş, “Bizde farklı bir alanda olması gerektiği düşüncesiyle bu geceki etkinliği mesire alanında yaptık. Vatandaşlarımızın katılımı bizleri mutlu etti. Onlar talep ettikçe biz bu talebi karşılamayı sürdüreceğiz. Vatandaşlarımız müzik eşliğinde piknik yaparken moral ve motivasyonları da yüksek olacak. Bizim de amacımız ve gayemiz budur.” dedi.


Salgın nedeniyle sosyal etkinliklerden uzak kaldıklarını dile getiren vatandaşlar bu tür etkinliklerin devam etmesini beklediklerini belirterek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak’a teşekkür etti.


 

# ekibiyle sürüyor hava konserleri Sıra gecesi mini açık Siverek'te açık hava konserleri mini SON DAKİKA | başkanı bir Etti düzenlediği
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Babacan Trabzon halkıyla buluştu
Babacan Trabzon halkıyla buluştu
Kadıköy Yarı Maratonu’nda sporcular şiddete karşı koşacak
Kadıköy Yarı Maratonu’nda sporcular şiddete karşı koşacak