“Katil olay Mahaline gelir” sözü Şanlıurfa'da gerçek oldu! JASAT yakaladı

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde hırsızlık amacıyla girdiği evde ev sahibini bıçaklayan şahıs ile olayı azmettiricisi olduğu değerlendirilen şahıslar yakalandı.

536 kez okundu.
“Katil olay Mahaline gelir” sözü Şanlıurfa'da gerçek oldu! JASAT yakaladı Advert

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde hırsızlık amacıyla girdiği evde ev sahibini bıçaklayan şahıs ile olayı azmettiricisi olduğu değerlendirilen şahıslar yakalandı.

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde yaşanan hırsızlık ve bıçaklama olayının ardından olaya karışan şahsın olay mahalline gelerek geride bıraktığı delilleri yok etmeye çalışması "Katil olay mahalline gelir" sözünü akıllara getirdi.

Olay, Viranşehir ilçesi Çiftçiler Mahallesi'nde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, A.Y isimli Suriye uyruklu şahıs hırsızlık amacıyla bir eve girerek uyuduğu sırada H.Ç. (48) isimli kadını yaraladı.

Yaralı kadın jandarmaya olayla ilgili yaptığı açıklamada bilinci açıkken kendisinde bulunan kasanın anahtarını bir şahsın almaya çalıştığını karanlıkta göremediğini beyan etmiş, akabinde bilinci kapanmıştır.

Jandarma, söz konusu olayı yakın çevredeki kişilerin işleyeceği düşünülerek araştırmayı daraltılmış eve sürekli girip çıkan kişiler çevreden sorulmaya başlanılmıştır. Eve Suriye uyruklu şahısların çobanlık yaptığı ve sürekli girip çıktığı bilgisi edinilmiş ayrıca çevre kameraların incelenmesi sonucu ikamete A.Y isimli Suriye uyruklu şüphelinin girdiği ve olay sonrası kaçtığı, daha sonra hiçbir şey olmamış gibi tekrar ikamete gelerek arkada bıraktığı delilleri saklamaya çalıştığı görülmüştür. Şüpheli evinde olduğu sırada yakalanmış ayrıca şüphelinin annesinin evin içine sürekli girip çıktığı, olay Mağduru H.Ç isimli kadın ile evde bulunan 100 yaşındaki yatalak kadının bakım ve ihtiyaçlarını karşıladığı, kasanın yerini de bildiği mağdurun aile fertlerince beyan edilmiştir. Olaya karışan ve azmettirici olduğu değerlendirilen N.U. (38) isimli diğer şüpheli de ikametinde yakalanmış olup şahısların ikametinde yapılan arama da 1 adet olayda kullanıldığı değerlendirilen bıçak ile yatalak kadına ait olduğu tespit edilen hırsızlık malı altın yüzük ele geçirilmiş iki şüpheli de gözaltına alınmıştır.

 

# SON DAKİKA | için?. bir olduğu A.E. şanlıurfa Viranşehir'de Jasat çiftçiler Mahallesi'nde öldürülnesi h.ç olayını çözdü.“Katil olay mahaline gelir” sözü gerçek oldu! JASAT yakaladı ilgili Kadını
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu
DSP'li Aksakal:
DSP'li Aksakal: " Türkiye bir sömürge devlet değildir!"