Şanlıurfa amatör futbolunda kura çekimi yapıldı-(VİDEO)

Şanlıurfa 1. Amatör Futbolunda 2021-2022 futbol sezonu kura çekimi Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda gerçekleştirilen toplantı ile yapıldı.

1931 kez okundu.
Şanlıurfa amatör futbolunda kura çekimi yapıldı-(VİDEO) Advert

 

Şanlıurfa 1. Amatör Futbolunda 2021-2022 futbol sezonu kura çekimi Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda gerçekleştirilen toplantı ile yapıldı.

Şanlıurfa Amatör Futbolunda 2021-2022 futbol sezonu kura çekimi Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda gerçekleştirilen toplantı ile yapıldı. Müsabakaların 23 Ekim’de başlaması öngörülüyor.

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, 2021-2022 futbol sezonu maç planlamasını yaparak kura çekimini tamamladı. ASKF’de yapılan kura çekimi toplantısına ASKF Başkanı Adnan Yükselir,Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Halil Eren,ASKF Genel Sekreteri Murat Basyan,Muhasip Üye Mehmet Kolbudak,Hilvan Belediye Başkan Yardımcısı Cenap Turgut, Futbol İl Temsilcisi İbrahim Halil Durmaz, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü ve İl Hakem Kurulu Başkanı Hasan Keser ve kulüp temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasında konuşan Şanlıurfa ASKF Başkanı Adnan Yükselir, ” Amacımız ilimizde sporun tabana yayılmasını sağlamak. Bunda en önemli iş elbette ki spor kulüplerimize düşüyor. Pandemi sürecinin ekonomik etkilerini azaltmak için Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül'ün destekleri ile birçok spor kulübümüze lig öncesinde nakit destek sağlandı. Bunun yanı sıra bizim yıllardır yapılmasını istediğimiz amatör evinin temelini inşallah yakında atacağız.Amatörler için yaptığımız talepler bir bir karşılık buluyor. Bu sezon merkez ilçede bulunan sentetik sahamızın tribün ve aydınlatması ve eksiklikleri tamamlanıyor. İnşallah yeni süreçte diğer ilçelerimizde de aydınlatma taleplerimiz tamamlanmış olacak ve eksiklikler kısa sürede giderilecek ” dedi.

Konuşmaların ardından, Şanlıurfa 1. Amatör liginin, iki grupta onar takımla oynanması kararlaştırdı.

İŞTE KURA SONUCUNDA A VE B GRUPLARDA YER ALAN TAKIMLAR

Buna göre A grubunda Viranşehir Spor, Viranşehir Gücü,Yaylak Gnçlikspor, Birecikspor, Ankaspor,Sancaktarspor,Uyanışspor,Yenihalspor,Tarımspor,Harranova yer alırken, B grubunda ise, Viranşehir İdmanyurdu,C.pınar TİGEM,Bozovaspor,Siverek Gençlik,DSİSPOR,Karşıyakaspor,Keçespor,Fatihspor,Eyyüpspor ve Gençlerbirliği Spor kulüpleri yer aldı.

Öte yandan kura çekimleri sonunda RHA Ajans mikrofonlarına özel açıklamalarda bulunan ASKF Başkanı Adnan Yükselir,Büyükşehir Spor Şube Müdürü ve İl Hakem kurulu Başkanı Hasan Keser ve ASKF Genel Sekreteri Murat Basyan şunları Kaydetti:

İŞTE O AÇIKLAMALARI:,

Şanlıurfa 1.Amatör Küme'de kura çekimi ve gruplar belirlendi

 

https://www.ruhanews.com/haber/37412/sanliurfa-1amator-kumede-kura-cekimi-ve-gruplar-belirlendi.html

# 1.Amatör şanlıurfa Şanlıurfa ASKF'de yapıldı kura çekimi futbolunda başkanı bir SON DAKİKA | için?. Gençlik hizmetleri il müdürü Halil Eren ASKF
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu
DSP'li Aksakal:
DSP'li Aksakal: " Türkiye bir sömürge devlet değildir!"