ŞOKDER Genel Başkanı Kızmaz Şanlıurfa'da

Yurt genelinde farklı illerde faaliyetlerini sürdüren AKKON (Araç Kiralamacıları Konfederasyonu) Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ŞOKDER (Şanlıurfa Araç Kiralamacılar Derneği)nin davetlisi olarak Şanlıurfa’ya geldi.

1099 kez okundu.
ŞOKDER Genel Başkanı Kızmaz Şanlıurfa'da Advert

ŞOKDER GENEL BAŞKANI ASIM KIZMAZ URFA’DA

Yurt genelinde farklı illerde faaliyetlerini sürdüren AKKON (Araç Kiralamacıları Konfederasyonu) Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ŞOKDER ( Şanlıurfa Araç Kiralamacılar Derneği)nin davetlisi olarak Şanlıurfa’ya geldi.

Şanlıurfa’da üç günlük bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunacak olan AKKON (Araç Kiralamacıları Konfederasyonu) Genel Başkanı Asım Kızmaz ve farklı illerden gelen İl Başkanları ilk olarak Şanlıurfalı araç kiralamacılar ile bir araya geldi.


ŞOKDER (Şanlıurfa Araç Kiralamacılar Derneği)nin düzenlediği organizasyona AKKON (Araç Kiralamacıları Konfederasyonu) Genel Başkanı Asım Kızmaz, yönetim kurulu üyeleri, farklı illerden gelen il başkanları, ŞOKDER (Şanlıurfa Araç Kiralamacılar Derneği) Haliliye İlçe Başkanı Recep Çiftçi, Dernek Genel Sekreteri ve Hukuk Sorumlusu İsmail Tumbuloğlu, Şanlıurfa da faaliyet gösteren Araç Kiralamacılar ile basın mensupları katıldılar.

Özel bir mekanda yapılan sabah kahvaltısından sonra Dergah Camisinde Cuma namazının ardından Balıklıgölde bulunan balıklara yem attı. Sonrasında Şanlıurfa’da yapımı devam eden ŞOKDER (Şanlıurfa Araç Kiralamacılar Derneği) oto kiralamacılar sitesine giden başkan Asım Kızmaz ve yöneticiler sitenin yapımı ile ilgili yerinde incelemelerde bulundu.
Şanlıurfa’da üç gün kalacak olan AKKON (Araç Kiralamacıları Konfederasyonu) Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri sırası ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’i ziyaret edecek. Ayrıca Şanlıurfa’nın tarihi ve turistik mekanlarının yanı sıra ilçelerini de ziyaret edecek.

 

 

# ŞOKDER Genel Başkanı Kızmaz Araç kiralamacıları genel başlkanı Asım Kızmaz Şanlıurfa'da ilgili SON DAKİKA | bir başkanı olan Olarak Farklı şanlıurfa
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu
DSP'li Aksakal:
DSP'li Aksakal: " Türkiye bir sömürge devlet değildir!"