Cevheri ve Yalçınkaya'dan Ekinci Ailesine Taziye Ziyareti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya ,Akparti Akçakale ilçe başkanı Ahmet yıldık Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve Ekinci ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

1109 kez okundu.
Cevheri ve Yalçınkaya'dan Ekinci Ailesine Taziye Ziyareti Advert

Başkan Salih Ekinci'nin amcazedesi geçtiğimiz gün vefat etmişti. Başkan Ekinci ve Ekinci ailesine taziye ziyaretleri ve başsağlığı mesajları devam ediyor. Bugün de Milletvekili Cevheri ve Başkan Yalçınkaya Ekinci ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

 Kale Mahallesi Şeyhmusoğlu Taziye Evine gelen Cevheri'yi Başkan Salih Ekinci ve ailenin ileri gelenleri karşıladı. Cevheri, aileye başsağlığı ve sabır diledi. Cevheri ailenin acılarına ortak olduklarını ifade etti.

Belediye Başkanı Salih Ekinci de Ak parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri Ve Akçakale belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya ya teşekkür etti. 

Bu acılı günlerinde dostlarının ziyaret ve mesajlarının kendilerine güç verdiğini ifade eden Başkan Ekinci, "Bizleri yalnız bırakmayan, taziyemize gelen, arayan ve mesaj gönderen herkese çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun." dedi.

Viranşehir Taziye Ziyareti
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu
DSP'li Aksakal:
DSP'li Aksakal: " Türkiye bir sömürge devlet değildir!"