İYİ Parti İl Başkanı Çakmaklı: DEDAŞ , Vatandaşın Tarlasına Göz Koymuş!

İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

835 kez okundu.
İYİ Parti İl Başkanı Çakmaklı: DEDAŞ , Vatandaşın Tarlasına Göz Koymuş! Advert

İYİ PARTİ İKTİDAR, AKŞENER BAŞBAKAN OLACAK

İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Emekli vatandaşlarla parkta sohbet eden İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, “Şanlıurfa’da tüm hemşehrilerimizle bir araya gelerek sorunlarını, sıkıntılarını ve taleplerini dinliyoruz. Bu seferki durağımız bir Park oldu.

Burada emekli büyüklerimizi ziyaret edip sohbet etme fırsatımız oldu. Vatandaşın umudu İYİ Parti olduğunu söyleyen emekli büyüklerimizin duasını almak bizleri ziyadesiyle memnun etti. İnanıyoruz ki İYİ Parti iktidar, Genel Başkanımız Meral Akşener’de Başbakan olacak. Tüm teşkilatlarımız bunun için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM AŞ, ÇİFTİLERİMİZİN TARLASINA GÖZ DİKTİ


İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, çiftçilerin sorunlarının devam ettiğini dile getirerek, “Dicle Elektrik Dağıtım AŞ’nin zor günlerden geçen çiftçilerimize darbe üstüne darbe vuruyor. Kendi imkanlarıyla su kuyusu açan, elektrik ve sulama malzemesini temin eden bir çiftçimize ortak olan Dicle Elektrik Dağıtım AŞ, az para kazanıyorum diyerek adeta vatandaşın tarlasına göz koymuş! Gelen faturalar ve akabinde faiz uygulaması çiftçi ürünü kaldırmadan icra başlatmış. Bu insafsızlığa ülkeyi yönetenler ne diyecek. Bu konunun takipçisi olacağız” şeklinde konuştu.

 

# DEDAŞ Darbe Üstüne çiftçilere Vuruyor İYİ Parti İl Başkanı Çakmaklı: darbe SON DAKİKA | için?. bir oldu? şanlıurfa olan devam ediyor başkanı
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYM, Osman Baydemir’e tazminat ödenmesine karar verdi
AYM, Osman Baydemir’e tazminat ödenmesine karar verdi
Bakan Koca'dan gençlere çağrı:
Bakan Koca'dan gençlere çağrı: " Sizleri mücadelede ön safa davet ediyorum"