Bakan Koca'dan, Urfa Açıklaması: "Asla toleransımız yok. Gereği yapılacak "

Sağlık Bakanı Dr.Fahrettin Koca, Şanlıurfa'da aile sağlık merkezinde hasta yakınları tarafından sağlık çalışanlarına yönelik yapılan saldırıya tepki gösterdi.Gereği yapılacağını söyledi.

1028 kez okundu.
Bakan Koca'dan, Urfa Açıklaması: Advert

 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Şanlıurfa'da 2 kişinin bir sağlık personeline saldırıda bulunmasına ilişkin, "Asla toleransımız yok. Gereği yapılacak." değerlendirmesinde bulundu.

BAKAN KOCA'DAN SOSYAL MEDYADAN TEPKİ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca,  Şanlıurfa'da, bir yakınlarına ilaç yazdırmak için geldikleri aile sağlığı merkezinde, hastayı muayene etmeden ilaç yazamayacağını söyleyen Aile Hekimi Mehmet Emin A. ile tartışan, yaşanan arbedenin ardından dışarı çıkarılınca da merkezin kapı ve pencerelerini tekmeleyen kişilere tepki gösterdi. Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Şiddet! Olayların çoğu medyaya yansımıyor. Beyaz Kod uygulamasına çok az durumda başvuruluyor. Dünyada rastlanmayan bir ifade bizde sık sık haber başlığı: 'Sağlıkta şiddet!' Şanlıurfa'da bir aile hekimliğimizde yeni bir örneğini yaşadık. Asla toleransımız yok. Gereği yapılacak!" ifadelerini kullandı.

 

# Bakan Koca'dan şanlıurfa hasta yakınları Tepki Urfa Açıklaması: "Asla toleransımız yok. Gereği yapılacak " Şiddet Sağlık Bakanı Mehmet Emin A. aile sağlığı merkezi urfa şiddeti. 8 nolu SON DAKİKA | için?. Ş
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYM, Osman Baydemir’e tazminat ödenmesine karar verdi
AYM, Osman Baydemir’e tazminat ödenmesine karar verdi
Bakan Koca'dan gençlere çağrı:
Bakan Koca'dan gençlere çağrı: " Sizleri mücadelede ön safa davet ediyorum"