DP’den CHP Şanlıurfa İl Başkanlığına Ziyaret-(VİDEO)

Önceki gün Demokrat Parti Şanlıurfa 7. İl Kongresinde yeniden İl Başkanlığına seçilen Mustafa Polat, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Kadın Kolları Yöneticileri ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret etti.

585 kez okundu.
DP’den CHP Şanlıurfa İl Başkanlığına Ziyaret-(VİDEO) Advert

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret eden Demokrat Parti Şanlıurfa İl Mustafa Polat, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Kadın Kolları Yöneticileri Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, , Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, Cumhuriyet Halk Partisi İl Yönetim Kurlu Üyeleri Miktat Aydınlık, C.Cahit Coşkun ve Mustafa Eren ile bir araya geldiler.

Ziyarette Türkiye ve Şanlıurfa gündemi ile ilgili karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, , Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, Demokrat Parti Şanlıurfa 7. İl Kongresinde yeniden İl Başkanlığına seçilen Mustafa Polat’a ve Yönetimini tebrik ederek, başarılar dilediler.

Nilletvek,ili Aydınlık ve İl Başkanı Cidir, Demokrat Parti Şanlıurfa İl Mustafa Polat’ı İl Yönetim Kurulu Üyelerini ve İl Kadın Kolları Yöneticilerini 25 Kasım 2021 tarihinde Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun Şanlıurfa programına davet ettiler.

Demokrat Parti İl Başkanı Polat, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Şanlıurfa İlimizde en iyi şekilde ağırlanması için programa katılacaklarını ifade etti.

 

 

 

 

 

 

 

DP’den CHP Şanlıurfa İl Başkanlığına Ziyaret
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VakıfBank, PTT deplasmanından zaferle dönüyor
VakıfBank, PTT deplasmanından zaferle dönüyor
 Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhammedov ile  ortak basın toplantısı düzenledi
Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhammedov ile ortak basın toplantısı düzenledi