Başkan Yalçınkaya’dan Öğretmenler Günü Mesajı

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında “Bugünlerimize yol aralayan, fedakarlıkla geleceğimizi inşa eden öğretmenlerimizin gününü kutluyor, şehit öğretmenlerimizi minnetle yad ediyorum” dedi.

651 kez okundu.
Başkan Yalçınkaya’dan Öğretmenler Günü Mesajı Advert

Başkan Mehmet Yalçınkaya 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yayımladığı mesaj ile kutladı.
Mesajında öğretmenlerin hayatımızda en değerli rehberler olduğunu belirten Başkan Yalçınkaya mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Toplum olarak ‘Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ anlayışı yetiştirilmiş olmanın kıymeti ile her zaman öğretmenlerimize minnettarız. Okul sıralarında sadece bir eğitimci olarak değil; bir anne, bir baba şefkati ile gelecek nesilleri güvenle yarınlara hazırlayan öğretmenler hiç şüphesiz hayatımızın en değerli rehberleri olmuşlardır. 
Onlar; dün olduğu gibi bugün de milli değerlerimize bağlı, kültürel değerlerimize sahip, devletine ve milletine sadık nesiller yetiştirmek için olağanüstü bir fedakarlıkla çalışmalarını sürdürmeye devam ediyorlar. 
Bugünlerimize yol aralayan, fedakarlıkla geleceğimizi inşa eden tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyor, Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk ile hayatını kaybeden ve şehit öğretmenlerimizi minnetle yad ediyorum.”

 

Başkan Yalçınkaya’dan Öğretmenler Günü Mesajı
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VakıfBank, PTT deplasmanından zaferle dönüyor
VakıfBank, PTT deplasmanından zaferle dönüyor
 Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhammedov ile  ortak basın toplantısı düzenledi
Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhammedov ile ortak basın toplantısı düzenledi