Akçakale Belediyesi İle Ulaşım Artık Daha Kolay-(VİDEO)

Akçakale Belediyesi tarafından ulaşım şartlarının iyileştirilmesi için kırsalda yürütülen üst yapı çalışmaları kapsamında Baykuş Kırsal Mahallesi’ne stabilize yol yapıldı.

1718 kez okundu.
Akçakale Belediyesi İle Ulaşım Artık Daha Kolay-(VİDEO) Advert

Akçakale Belediyesi tarafından ulaşım şartlarının iyileştirilmesi içinkırsalda yürütülen üst yapı çalışmaları kapsamında Baykuş Kırsal Mahallesi’ne stabilize yol yapıldı.

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’nın talimatlarıyla hayata geçirilen yol atağı sayesinde ilçede ulaşım sorunları bertaraf edilerek, ulaşım daha konforlu hale getiriliyor.


Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce üst yapı çalışmaları merkez ve kırsal mahallerde tüm hızıyla devam ediyor. Plan ve program kapsamında tüm ilçelere ulaşmaya çalışan ekipleri son adresi Kırsal Baykuş Mahallesi oldu. Ekipler mahalledeki 5 km.lik yolda stabilize çalışma yürüttü.


Mahalle sakinleri ulaşımın artık daha kolay olduğunu ifade ederek Başkan Yalçınkaya ve ekibine teşekkür ederken konuya dair yazılı açıklama yapan Başkan Yalçınkaya ise “Söz verdiğimiz gibi yolu olmayan mahallemiz kalmayacak inşallah. Peyder pey tüm mahallerimize, sokak içlerine üst yapı hizmetini götürüyoruz. Desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanlığımıza da teşekkür ediyor, yolun hayırlı olmasını diliyorum. Modern Akçakale inşası için gayretlerimizin süreceğini belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

# artık Akçakale Belediyesi İle Daha Kolay ulaşım Daha SON DAKİKA | Devam başkan için?. İle oldu? yapıldı
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör’e Anlamlı Ziyaret
Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör’e Anlamlı Ziyaret
Merkez Bankası’na dair düzenlemenin yer aldığı teklif kanunlaştı
Merkez Bankası’na dair düzenlemenin yer aldığı teklif kanunlaştı