İslam Karşıtı Terörist Eylem ve Yeni Zelanda
Misafir Kalem

İslam Karşıtı Terörist Eylem ve Yeni Zelanda

Bu içerik 382 kez okundu.

Mehmet Kızılkaya Yazdı: İslam Karşıtı Terörist Eylem ve Yeni Zelanda

Düşünürler ki; müslümanları öldürürsek islam biter.

Bilmezler ki; dağ taş islamdır, alem islamdır, dönen kainat islamdır.

(Resûlüm!) İnkâr edenlere de ki: “Yakında mağlup olacaksınız ve cehenneme sürüleceksiniz. Orası kalınacak ne kötü bir yerdir!” (Âli İmrân Suresi 12. Ayet)

Unutma Ey Müslüman!

“Acı duyabiliyorsan, canlısın. Başkalarının acısını duyabiliyorsan, insansın.” (Tolstoy)

İslam karşıtı terör saldırıları her geçen zaman da ne yazıktır ki, daha çok olmaktadır.

Yeni Zelanda’nın Christchurch şehrinde, Cuma namazı sırasında ibadet etmekte olan cemaate yönelik olarak gerçekleştirilen ve 49 kişinin şehit olduğu silahlı terör saldırısını şiddetle kınıyorum.

Allah’ın laneti İslam karşıtı terör saldırısını yapanların üzerinde olsun!

İslam karşıtı terör saldırıları dünyanın her noktasında yayılmaya başlamış durumda ve bununla beraber hiçbir Müslüman ülkesi ve de Müslüman’ım diyen hiçbir lider hiçbir noktada sesini bile çıkarıp yükseltmemektedir.

Böylesine kalleşçe saldırıların islam’a ve Müslümanlara ne kadar ciddi manada zarar verdiğini ne zaman görmeye ve anlamaya başlayacağız açıkçası merak konusu.

İslam karşıtı terör saldırılarına karşı başta Müslümanlar olmak üzere tüm insanlığın ciddi manada tavır almalara gerekmektedir.

Yapılan bu saldırı bir Müslüman’a ve camiye değil de bir Hristiyana ve kiliseye yapıldığını düşünün. Batılı yönetimler ve medyalar başta olmak üzere tiyatrocuları, sözde akademisyenleri, terörist liderleri ve de diğer tüm şeytanları hemen her yerde bas bas bağırır çağırırlardı dimi? İşte anlam veremediğimiz budur. Lanetlenmiş toplumlar her yerde aynı şeytanlıklarını devam ettirmektedirler. Lakin söz konusu İslam, Müslüman ve cami olduğu zaman her nedense herkesin gözü kör, kulağı sağırdır. Bunların içerisinde kendilerine Müslümanız diyenlerde dahildir.

Yaşadığınız her toprak parçasından İslam ve Müslüman çocukları gökyüzüne filizlenmeye devam edecek. Sizler İslam’ı ve Müslümanları bitirmeye çalıştıkça İslam ve Müslümanlık tüm dünyayı ele geçirecek Allah’ın izniyle.

İslam ve Müslümanlık yeryüzünden hiçbir zaman silinmeyecek!

Allah’ın laneti zalimlerin üzerinde olsun!

Şehit olanların mekanları cennet olsun inşaallah.

Gerçek manada Müslümanlığı yaşayanlara selam olsun…

Vesselam!

 

“Mehmet KIZILKAYA”

 

*www.gaphaberleri.com’de yayımlanan yazılar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır. Yazılar GapHaberleri Medya’nın kurumsal bakışıyla örtüşmeyebilir. Yazıların tüm hukuki sorumluluğu yazarlarına aittir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dersim'de kar yağışı: 184 köy yolu kapandı
Dersim'de kar yağışı: 184 köy yolu kapandı
Lübnan'da protestolar: Çatışmada 400 kişi yaralandı
Lübnan'da protestolar: Çatışmada 400 kişi yaralandı