Viranşehir’de Aşiretlerden Başkan Ekinci’ye Tam Destek

Viranşehir Belediye Başkanı ve AK Parti’nin adayı Salih Ekinci, ilçedeki aşiretlerden büyük destek görüyor.

738 kez okundu.
Viranşehir’de Aşiretlerden Başkan Ekinci’ye Tam Destek  Advert

31 Mart’ta yapılacak seçimlere son 2 gün kalırken, Viranşehir’deki aşiretler tercihlerini AK Parti’den yana kullanıyor. İlçede yaşayan büyük aşiretlerin mensupları, Başkan Salih Ekinci’nin seçim bürosunu ziyaret ederek Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde Başkan Salih Ekinci ve AK Parti’ye desteklerini beyan ettiler. Son günlerde yaşanan yoğun katılımlardan dolayı seçim bürosunun önü adeta miting alanına dönerken; Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek veren tüm aşiret mensuplarına teşekkürlerini ileterek, 31 Mart’ta bir kez daha sandıklardan zaferle çıkacaklarını belirtti.
Vatandaşların teveccühlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Ekinci, siyaset değil hizmet amacıyla tekrar yola çıktıklarını, bu yüzden desteğin her geçen gün çığ gibi büyüdüğünü ifade etti.
Ekinci, vatandaşlardan gelen desteğin 31 Mart’ta zaferle taçlanacağının habercisi olduğunu kaydederek, “Yine Yeniden Viranşehir için hazırız, Kararlıyız, birlikte başaracağız. Gerçek Belediyecilik için durmak yok yola devam” dedi.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı