Başkan Bütün ‘den yerel seçim mesajı

"Yerel Seçim Öncesi Son Gelişmeler: 31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala adaylar son hazırlıklarını tamamlıyor. Seçim öncesi son anketler ve adayların vaatleri seçmenlerin dikkatini çekiyor. Seçim gününe kadar süren bu hareketlilikle birlikte hangi adayların öne çıkacağı merakla bekleniyor."

1510 kez okundu.
Başkan Bütün ‘den yerel seçim mesajı Advert

"Dünya Girişimci İş İnsanları Derneği Genel Başkanı Abbas BÜTÜN, ülkemizde yapılacak olan 31 Mart Pazar günü gerçekleşecek seçimlerde seçilecek tüm büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanlarına, belediye meclis üyelerine ve muhtarlara çalışmalarında başarılar diliyor."
Bütün :"Tüm Siyasi Partiler Seçmenleri Tebrik Etti: Yerel seçimler öncesi tüm siyasi partiler, vatandaşları oy kullanmaya ve demokratik haklarını kullanmaya teşvik etti. Parti liderleri ve adaylar, seçmenlere katılımın önemini vurgulayarak, sandığa giderek tercihlerini yapmalarını istedi. Seçim sürecinde demokratik katılımın güçlendirilmesi ve toplumsal sorumluluk bilincinin artırılması hedefleniyor."

"Seçime Sayılı Günler Kala Tüm Kesimler Tebrik Mesajları Gönderdi: Seçim heyecanının arttığı bu günlerde siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar, demokratik sürece katkı sağlayacak herkesi şimdiden tebrik etti. Seçmenlerin sandığa giderek tercihlerini kullanmaları ve demokrasiye olan inançlarını güçlendirmeleri önemle vurgulandı."
BÜTÜN, Ülkemizde yapılacak olan 31 Mart pazar günü itibariyle Seçilecek olan değerli büyükşehir belediye başkanlarımıza ve il ve ilçe belediye başkanlarımıza ve belediye meclis üyelerine ve değerli muhtarlarımıza çalışmalarında başarılar diliyoruz

 

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı