Urfa CHP’den çelenk tepkisi!

Şanlıurfa’da düzenlenen ‘Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarı’na CHP İl Yönetimi’nden tepki geldi. CHP yönetimi her stanta birden fazla belediye başkanı adına yollanan çelenk ve çiçeklerin kaynağının araştırılmasını istedi.

Urfa CHP’den çelenk tepkisi!
Bu içerik 462 kez okundu.

Şanlıurfa’da ‘Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarı’ ile ‘Oto Show Fuarı’ açıldı. Büyükşehir Belediyesi ile fuar organizasyonu iş birliğinde Şanlıurfa Fuar Merkezi’nde açılışı yapılan fuara; gelinlik, mobilya, ev tekstili, takı ve mücevher, düğün organizasyonu, çoğunluğu yerli ve yabancı lüks otomobillerin bulunduğu 100 firma katıldı. Fuarda güzellik salonları, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonu yapan firmalar ile fotoğraf stüdyoları da tanıtım yaptı.

Ancak fuardaki firmaların stantlarına bakıldığı zaman ise birden fazla başkan adına birçok çelenk ve çiçek bulabilmek mümkün oluyor. Fuarda herhangi bir firmanın standında birden fazla belediye başkanı adına gönderilmiş çiçek ve çelenkler hesaba katıldığında fuarda ortalama 100’ün üzerinde çiçek ve çelenk bulunuyor.

Şanlıurfa CHP İl Başkan Yardımcısı Ahmet Budak ise duruma tepki gösterdi. Budak, “Fuara bakıldığı zaman Şanlıurfa açısından güzel ve verimli bir fuar diyebiliriz. Ancak fuarda bir şey hepimizin dikkatini çekti. Fuardaki her stanta birden fazla başkan adına çiçek ve çelenk görebiliyoruz. Üstelik bu çelenkler sadece bir firmaya değil fuardaki her firmaya gönderilmiş. Asıl merak edilen konu şu, başkanlar bunu cebinden mi göndermiş yoksa belediyenin parasında mı göndermiş? Çünkü eğer belediyenin parasından gönderilmişse bu da halkın parasıdır demek” dedi.

Urfa CHP’den çelenk tepkisi!
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
AK Parti’nin Meclis Başkanı adayı Mustafa Şentop
AK Parti’nin Meclis Başkanı adayı Mustafa Şentop
Canpolat,31 Mart yerel seçim çalışmalarına devam ediyor
Canpolat,31 Mart yerel seçim çalışmalarına devam ediyor