Pazar esnafı ve vatandaşlardan AK aday Kuş’a sevgi seli

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Kuş, Harrankapı Caddesinde kurulan semt pazarı esnafını ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip 31 Mart yerel seçimleri için dua ve destek istedi. Pazarcı esnafı ve pazara alış veriş için gelen vatandaşlar, karşıların AK Parti Eyyübiye belediye Başkan adayı Mehmet Kuş’u görünce sevgi gösterisinde bulundu.

Pazar esnafı ve vatandaşlardan AK aday Kuş’a sevgi seli
Bu içerik 383 kez okundu.

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğol ile birlikte Harrankapı Semt Pazarına giden AK aday Mehmet Kuş, Eyyübiye Pazarcılar Dernek Başkanı Halit Babacan ve pazarcı esnafının sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Pazarcı esnafıyla samimi görüntüler sergileyen AK Başkan adayı Kuş ve beraberindekiler, Pazarcı esnafı ve bölge halkının sıkıntılarını dinleyerek not aldıklarını, göreve gelir gelmez Eyyübiye’de modern Semt Pazarları kuracakları sözünü verdi.

İsteklerini yerine getireceğimizin sözünü verdik

Pazarcı esnafı ve vatandaşların kendilerine gösterdiği ilgi ve alakaya teşekkür ettiklerini belirten AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Kuş, “31 Mart seçimlerinde onların desteğini istedik. Bizlere destek olacaklarının sözünü verdiler. Açık semt pazarında alış veriş yapan pazarcılar ve vatandaşlar, göreve geldiğimizde bizden kapalı semt pazarı yapmamızı istediler. Göreve gelir gelmez isteklerini yerine getireceğimizin sözünü verdik” dedi.

Eyyübiye’ye çok hizmet etmemiz gerektiğini biliyoruz

Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğol ise, “Eyyübiye artık değişecek. Kimsenin bundan şüphesi olmasın. Adayımız Mehmet Kuş ile birlikte Eyyübiye’ye çok hizmet etmemiz gerektiğini biliyoruz. İnşallah takipçisi de olacağız” diye konuştu.

AK Başkan adayı Kuş, milli kimliği ve duruşu ile ülkemizin ve demokrasimizin gelişiminde önemli bir yeri olan Milliyetçi Hareket Partisinin 50. kuruluş yılını tebrik ettiğini, MHP kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'i ve bu yolda şehit olan ülkücüleri rahmet andığını belirtti.

 

 

 

Pazar esnafı ve vatandaşlardan AK aday Kuş’a sevgi seli
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Göçmenleri taşıyan araç kaza yaptı: 43 yaralı
Göçmenleri taşıyan araç kaza yaptı: 43 yaralı
Bu kez Bayraklı’da orman yangını
Bu kez Bayraklı’da orman yangını