Başkan Ağan’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Ak Parti Karaköprü ilçe başkanı Sait Ağan ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

108 kez okundu.
Başkan Ağan’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan , Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında.Tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını tebrik etti.İlçe Başkanı Ağan , mesajında birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.

“Rahmet, bereket ve mağfiret ayı Ramazan-ı Şerif'in sonuna gelerek bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. On bir ayın sultanı olan mübarek Ramazan ayını geride bırakıyoruz. Tüm İslam alemi tarafından birlik ve beraberlik duygusu içinde Ramazan Bayramını kutlayacağız. Toplumu kaynaştıran ve kardeşliği pekiştiren bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşarken dostluk, yardımlaşma, birlik, beraberlik gibi gelenek ve göreneklerimizin en güzel şekilde yaşatıldığı bayramlarımız, bizi millet yapan ve kardeşçe bir arada yaşamamızı sağlayan ortak duygularda buluşturmaktadır. Büyük küçük hepimizin büyük bir coşku ile kutladığı bu günler, tüm İslam aleminde özel bir yere sahiptir. Covid-19 salgını nedeniyle bu sene önceki senelerden farklı bir Ramazan Bayramı yaşayacağız. Ancak bu zorlu günleri geride bırakmak ve sağlıklı günlere kavuşmak amacıyla alınan tüm önlemlere özenle uymaya dikkat edelim" diye konuştu.

Ağan ; ‘’ Bu duygularla beraber tüm İslam aleminin, Şanlıurfalı hemşerilerimin Ramazan Bayramını içtenlikle kutluyor, tüm hemşerilerimize sağlıklı ve mutlu bir bayram diliyorum."

Ak Parti Karaköprü ilçe başkanı Sait Ağan ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hatay’da deprem
Hatay’da deprem
Aracın çarptığı çocuk yaşamını yitirdi
Aracın çarptığı çocuk yaşamını yitirdi