Büyükşehir kısıtlamayı fırsata çevirdi, Açıksu bağlantı Yolları asfaltı yenilendi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi hafta sonu kısıtlamasını fırsata çevirerek cadde ve bağlantı yollarında deforme olan yollardaki asfaltı yeniledi.

1065 kez okundu.
Büyükşehir kısıtlamayı fırsata çevirdi, Açıksu bağlantı Yolları asfaltı yenilendi Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çevirerek, kısıtlamanın uygulandığı pazar gününde Haliliye İpekyol Mahallesi'nde Açıksu Caddesinin bağlantı yolları asfalt yenileme çalışmaları tamamlandı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çevirerek asfalt mesaisi yaptı. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı'na bağlı Yapım İşleri Şube Müdürlüğü kısıtlamayla birlikte trafiğin azalmasını fırsata çevirdi. Haliliye İpekyol Mahallesi'nde Açıksu Caddesinin bağlantı yolları asfalt yenileme çalışması gerçekleştirildi.

ONLARCA PERSONEL GÖREV YAPTI

Kısıtlamanın başladığı 17 Nisan Cumartesi ve 18 Nisan Pazar günü çalışmalara başlayan Fen İşleri ekipleri,şehir merkezinde bulunan ve deforme olmuş bir çok sokak ve caddelerde yoğun asfalt çalışması yaptı. Çalışmada onlarca personel görev yaptı. Haliliye ilçesi'ndeki Açıksu caddesi ve İpekyol Caddesi'nde deforme olan asfalt hızla yenilendi.Sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesinden önce yol trafiğe açılarak hizmete sunuldu.

 


 

# Şanlıurfa büyükşehir belediyesi Büyükşehir kısıtlamayı Açıksu'daki bağlantı yollar kısıtlama hizmet fırsatına çevrildi caddeleri asfaltı yenilendi. bağlantı Yolları Açıksu ve İpekyol fırsata çevirdi asfalt çalışma
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Babacan’dan Bayram Mesajı
Ali Babacan’dan Bayram Mesajı
Galatasaray Hatıra Ormanı bu sefer Denizli’de hayata geçirildi
Galatasaray Hatıra Ormanı bu sefer Denizli’de hayata geçirildi