Şanlıurfa İHH Kudüs’lülere Gıda Kolisi Yardımı Yapıyor

Şanlıurfa İHH olarak, Gerek Urfa ve ilçelerinde ve gerekse birçok ülkede çeşitli yardım faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Filistin Batı şeria ve Gazze, Arakan, Suriye bunlardan bazıları. Bu Ramazanı şerifte özellikle Filistin Batı Şeria, Kudüs’te ihtiyaç sahibi mazlum, mağdur ve onurlu Filistin halkına siz değerli hayır sahiplerinin desteği ile gıda kolilerinizi dağıtmaya devam ediyoruz. Kudüs’te şu ana kadar yaklaşık 58Anchor0 aileye gıda kolilerimiz ulaştı, hedefimiz ramazan sonuna kadar en az 1.000 aileye gıda kolisi ulaştırmaktır. Ayrıca Gazze şeridin de de iftariyelik yemek dağıtımlarımız devam ediyor. Fon buldukça da yardımlarımızı artırarak devam edeceğiz inşallah.

1113 kez okundu.
Şanlıurfa İHH Kudüs’lülere Gıda Kolisi Yardımı Yapıyor Advert

Bereket mevsimi Ramazan için hazırlıklarımız devam ediyor. Salgın tüm dünyada etkisini devam ettirirken ihtiyaç sahiplerinin omzundaki yük de arttı. İHH iyilik kervanı, desteklerinizle, her yıl olduğu gibi bu Ramazan da yükleri hafifletmek ve dertlere derman olmak için yolarda.Bu yıl ülkemiz ile birlikte 50 ülkede ihtiyaç sahiplerine yardımlarımızı ulaştırdık, ulaştırıyoruz. Desteklerinizle, ülkemiz ve dünyanın farklı yerlerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaşacak kumanya paketleri, aileleri sahur ve iftar sofralarında bir araya getirecek. Bir ailenin bir aylık ihtiyacını karşılayacak şekilde hazırlanan kumanya paketleri, bölgenin ihtiyaç durumuna göre belirlenen temel gıda maddelerinden oluşuyor.

2020 Ramazan ayında kumanya bağışlarınızla, farklı coğrafyalardaki 1 milyondan fazla ihtiyaç sahibi Ramazan’da sahur ve iftar sofrası kurabildi.

Sizler de 175 TL ile Filistinli, Kudüslü bir aileye kumanya paketi hediye edebilir, mazlum ve mağdur ailelerin sofralarını şenlendirebilirsiniz.

Bir ailenin bir aylık ihtiyacını karşılayacak şekilde hazırlanan kumanya paketlerimiz, bölgenin ihtiyaç durumuna göre belirlenen temel gıda maddelerinden oluşan bir gıda kumanyamız(koli) 175 TL dir.Hayra vesile olan da hayrı işlemiş gibidir. Desteklerinizi bekliyoruz.

Yardımlarınız/bağışlarınız için hesap bilgilerimiz şöyle;

Hesap adı: Şanlıurfa İnsan Hak Ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği 

Kuveyt Türk Katılım Bankası (Hesap no: 8323532-2

IBAN: TR52 0020 5000 0083 2353 2000 02, 

Ziraat Bankası Hesap No:66493746-5003

IBAN: TR70 0001 0002 5366 4937 4650 03, 

PTT Posta Çeki No: 09912912

Not: Açıklamakısmına GIDA KOLİSİ yazmanız yeterli olacaktır.

Bu aziz mübarek günlerde Siyonist işgal güçleri kirli postalları ile maleseyMescidi Aksamızabaskınlar düzenledi, saldırılarda bulundular, maalesef 200 ün üzerinde kardeşimizi yaraladılar. Bu alçakça salırılarışiddetle kınıyoruz. Her daim Filistin halkının yanında olduk olmaya da devam edeceğiz inşallah.

 

Behçet ATİLA

Şanlıurfa İHH Başkanı

 

 

Şanlıurfa İHH Kudüs’lülere Gıda Kolisi Yardımı Yapıyor
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Geleceğin Kadın Sporcuları Başarıya Koşuyor
Geleceğin Kadın Sporcuları Başarıya Koşuyor
Mobil kuaför tırı Gazipaşa’da
Mobil kuaför tırı Gazipaşa’da