“Tevazu, Samimiyet, Gayret ile”

Başkan Aksoy Vatandaşları ziyaret ederek hayır duasını alıp, bayramlarını kutladı.

741 kez okundu.
“Tevazu, Samimiyet, Gayret ile” Advert

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, bayramın son gününde Bozova merkezde başta yetim ve öksüzleri ve ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Başkan Aksoy ziyaretinde “Yetim ve öksüzlerimiz yalnız değildir . Onlar bize emanettir. Onlara sahip çıkmak boynumuzun borcudur. Onların bir nebze de olsa acılarını dindirtmek ve onların yanında olduğumuzu unutmamalarını istiyorum. Onların bir abisi olarak her zaman yanlarındayım.” 


Yetim ve öksüzlerin yanı sıra yaşlı ,hasta ve vatandaşlarında bayramını kutlayan Başkan Aksoy; ‘tam kapanmadan dolayı bayramı bayram gibi yaşayamadık. Bayramı bayram gibi yaşamak elbetteki çocuklarımızın hakkıdır.

Evleri önünde gördüğümüz tüm çocuklarımızın da bayramını kutlayarak kendilerine çeşitli hediyelerde bulunduk. Bu zorlu günler elbetteki geride kalacaktır. Bayramları bayram gibi yaşamak için öncelikle kurallara riayet etmemiz gerekir. Sosyal mesafe maske ve hijyene dikkat etmeliyiz. Bayramları bayram olarak yaşabilmek adına tüm hemşerilerimizin ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

 

“Tevazu Samimiyet Gayret ile”
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEB, e-sınav salonu sayısını 500’e çıkarıyor
MEB, e-sınav salonu sayısını 500’e çıkarıyor
Akşener:
Akşener: "Cumhurbaşkanı adayı olmayacağım, başbakanlığa adayım"