Şanlıurfa, Karate Şampiyonası'na Ev Sahipliği Yapacak

Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası 29 Haziran ve 2 Temmuz tarihleri arasında Şanlıurfa'da gerçekleştirilecek.

893 kez okundu.
Şanlıurfa, Karate Şampiyonası'na Ev Sahipliği Yapacak Advert

Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası, Şanlıurfa 11 Nisan GAP Arena Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.Türkiye Karate Federasyonundan yapılan açıklamada, şampiyonanın 29 Haziran-2 Temmuz tarihlerinde düzenleneceği belirtildi.Açıklamada ayrıca, "Şampiyonanın hemen ardından 3-4 Temmuz tarihlerinde de Finlandiya'da düzenlenmesi planlanan Avrupa Şampiyonası için milli takım seçmeleri yapılacaktır.

Müsabakalara katılmak isteyen sporcuların, kayıtlarının 24 Haziran Perşembe günü saat 23.59'a kadar Türkiye Karate Federasyon sitesi üzerinden yapılabilir.

Şanlıurfalı Karateciler Türkiye Şampiyonası’na hazırlanıyor

Öte yandan Şanlıurfa Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Takımı, Diyarbakır’da düzenlenecek olan Türkiye Karate Şampiyonasında Şanlıurfa’yı temsil edecek karateciler hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Şanlıurfa Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Takımı, Şanlıurfa’da düzenlenecek olan Türkiye Karate Şampiyonasında Şanlıurfa’yı temsil edecek karateciler hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

29 Haziran-2 Temmuz tarihleri arasında Şanlıurfa’da düzenlenecek olan Ümit,Genç ve 21 yaş altı Türkiye Şmpiyonasında dereceye girecek olan sporcular Finlandiya’da 3-4 Temmuz'da yapılacak olan Ümit, Genç, 21 yaş altı Türkiye Karate Şampiyonasında Şanlıurfa’yı temsil edecekler.

 

(RHA)

 

# Urfalı Karateciler Bluetooth Recep Tayyip şanlıurfa Türkiye Karate Türkiye şampiyanısan Hazırlanıyor BİONTECH #sedatpeker10 Bill Gates #deprem Rant Şampiyonasına Hazır #BabalarGünü #BirVatanBirdeErdoğan #isla
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Manavgat’ta tüm ekipleriyle sahada
Büyükşehir Manavgat’ta tüm ekipleriyle sahada
Ege Bölgesi’nde orman yangınları
Ege Bölgesi’nde orman yangınları