Haliliye Belediyesinden ‘Dolandırıcılık’ uyarısı

-Haliliye Belediyesi, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve belediye yöneticilerinin adını kullanarak para talebinde bulunanlara karşı vatandaşları uyardı.

1023 kez okundu.
Haliliye Belediyesinden ‘Dolandırıcılık’ uyarısı Advert

Haliliye Belediyesi, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve belediye yöneticilerinin adını kullanarak para talebinde bulunanlara karşı vatandaşları uyardı.

Haliliye Belediyesi resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Bazı şahıs ya da şahısların; Belediyemizin,belediye başkanımızın ve danışmanlarının isimlerini adını kullanarak,''dezavantajlı ailelere yardım edileceği''söylemi ile vatandaşlarımızdan nakit para talep ettiklerini öğrenmiş bulunmaktayız.Bu nedenle,Belediyemiz müşteki sıfatı ile Cumhuriyet Başsavcılığına ve İl Emniyet Müdürlüğüne gerekli şikayetleri yapöış olup,kıymetli vatandaşlarımızın bu tür arama ve taleplere kesinlikle itibar etmemelerini ayrıca bu ve benzer taleplerle kurumumuz adına arandıklarında derhal adli mercilere başvurmaları gerektiği hususlarını saygılarımızla arz ederiz.” ifadelerini kullandı.

 

# uyarısı dolandırıcılara ‘Dolandırıcılık’ Haliliye Belediyesinden şanlıurfa itibar etmeyin rha rhaajans RHA. Dolandırıcılı başkanı belediye SON DAKİKA | haliliye belediyesi yapılan Canpolat
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Orman yangınlarında son durum
Orman yangınlarında son durum
Otobüste cinsel saldırı: Muavin tutuklandı
Otobüste cinsel saldırı: Muavin tutuklandı