Başkan Özyavuz: “en büyük engel sevgisizlik ve ilgisizliktir”

Şanlıurfa'nın Harran İlçe Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'un temasları sırasında söz verdiği akülü tekerlekli sandalyeler vatandaşlara teslim ediliyor. "En büyük engel sevgisizlik ve ilgisizliktir." diyen Başkan Özyavuz, taleplere hızla cevap verdiklerini ifade etti.

632 kez okundu.
Başkan Özyavuz: “en büyük engel sevgisizlik ve ilgisizliktir” Advert

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla çalışmalar yürüten Harran Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'un temasları sırasında söz verdiği akülü tekerlekli sandalye Şuaybşehri Mahallesi sakinlerinden Ahmet Turap'a teslim edildi.

Manüel sandalyesiyle vedalaşarak Başkan Özyavuz’un talimatıyla Harran Belediyesi tarafından temin edilen akülü tekerlekli sandalyesine kavuşan Turap, talebine hızlıca cevap veren Başkan Özyavuz'a teşekkür ederken mutluluğu da gözlerinden okundu.

Akülü tekerlekli sandalyeye binerek her bir bireyin engelli adayı olduğuna işaret eden Başkan Özyavuz ise Ahmet Turap'ın mutluluğuna ortak olarak; "Engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştıracak, yaşam kalitelerini artıracak çalışmalarımıza ayrı bir önem veriyoruz. En büyük engel sevgisizlik ve ilgisizliktir. Bu düşünce ışığında sosyal belediyecilik faaliyetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Bugün de Ahmet kardeşimize akülü tekerlekli sandalyesini teslim ettik. Yaralara derman olabiliyor ve yüzlerde tebessüm uyandırabiliyorsak ne mutlu bizlere. Cenab-ı Allah'tan tüm hastalarımıza acil şifalar diliyor, tüm hemşerilerimize selam ve saygılarımı iletiyorum." ifadelerini kullandı.

Başkan Özyavuz: “en büyük engel sevgisizlik ve ilgisizliktir”
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEB, e-sınav salonu sayısını 500’e çıkarıyor
MEB, e-sınav salonu sayısını 500’e çıkarıyor
Akşener:
Akşener: "Cumhurbaşkanı adayı olmayacağım, başbakanlığa adayım"