Başkan yalçınkaya ile ulaşımda yeni dönem! Akçakale-suruç çevre yolu hizmete açıldı-(VİDEO)

İlçenin çehresini değiştirmek için yıldız projelere imza atan Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’nın girişimleri sonucu Akçakale-Suruç çevre yolu da Anchorulaşıma açıldı. Müjdeyi veren Başkan Yalçınkaya “TOKİ’siyle mükemmel bir Akçakale oluşturma gayretimiz devam edecek” dedi.

1623 kez okundu.
Başkan yalçınkaya ile ulaşımda yeni dönem! Akçakale-suruç çevre yolu hizmete açıldı-(VİDEO) Advert

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya ile ulaşımda yepyeni bir dönem başladı.

Başkan Yalçınkaya’nın girişimleri, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın desteği ile hayata geçirilen Akçakale-Suruç Çevre Yolu Projesi’nde asfalt serimi de tamamlandı. Trafik yoğunluğunun yaşandığı, ulaşım süresinin uzadığı ve kazaların yaşandığı çevre yolu olarak bugün itibariyle hizmete açıldı.

BAŞKAN YALÇINKAYA: HAYIRLI OLSUN

Başkan Yalçınkaya da beraberinde Fatih Sultan Mehmet Salih Aydoğdu ve Turgut Özal Mahalle Muhtarı Mehmet Dağbaşı ile çalışmaları yerinde inceledi. Daha sonra açıklamalarda bulunan Başkan Yalçınkaya yolun hizmete açıldığını müjdeleyerek “ Sınırda yıldız ilçe oluşturma çabalarımız devam ediyor. Bunun sonucu olarak Suruç Çevre Yolu’nun asfaltını bitiriyoruz. Suruç-Akçakale, Akçakale-Urfa bağlantısı bugün itibariyle sağlanmış durumdadır. Yanında TOKİ var. TOKİ evleri de bugün itibariyle bitmiş durumdadır. Anayolları, çevre yolları, doğalgazı, TOKİ’siyle mükemmel bir Akçakale oluşturma gayretimiz devam edecek. İnşallah yakında doğalgazı bağlanmış, içme suyu bağlanmış bir Akçakale olacak. Yapılan bütün bu çalışmaların Akçakale’deki kardeşlerime hayırlı olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum” dedi.

BAŞKAN YALÇINKAYA’YA TEŞEKKÜR: 100 YILLIK İCRAATI 3 YILDA YAPTI

Muhtar Aydoğdu da çalışmalarından dolayı Başkan Yalçınkaya ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Muhtar Dağbaşı ise “İlçemizin bu tür çalışmalara ihtiyacı vardı. Çok şükür hepsi de gerçekleşti Başkanımızın gayretleri ile” ifadelerini kullandı.

İş insanı İbrahim Toprak ise Başkan Yalçınkaya’nın gayretlerine dikkat çekerek “Her zaman söylüyorum yaparsa cesur başkan yapar.  100 yıllık icraatı 3 yılda bitirdi” dedi.

Başkan yalçınkaya ile ulaşımda yeni dönem! Akçakale -suruç çevre yolu hizmete açıldı
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırkpınar'da başpehlivan Cengizhan Şimşek oldu
Kırkpınar'da başpehlivan Cengizhan Şimşek oldu
Çanakkale'deki orman yangını
Çanakkale'deki orman yangını