Halil Durmaz'dan , Futbol İl Temsilciliği İçin Destek Çağrısı !

Şanlıurfa ASKF Başkan Yardımcılarından Durmaz, 17 Temmuz’da yapılacak olan Futbol İl Temsilciliği seçimine aday olduğunu açıkladı…

1242 kez okundu.
Halil Durmaz'dan , Futbol İl Temsilciliği İçin Destek Çağrısı ! Advert

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Futbol İl Temsilcisi ve İl Tertip Komiteleri Talimatı hükümleri doğrultusunda iki yılda bir yapılması gereken Şanlıurfa Futbol İl Temsilcisi seçimi, 17 Temmuz 2021 Cumartesi günü ASKF'de yapılacak.

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Yardımcılarından İbrahim Halil Durmaz, Futbol İl Temsilciliği için aday oldu. Futbol İl Temsilciliği için adaylığını açıklayan ve çalışmalara başlayan Halil Durmaz, “Bir bayrak değişikliği olması gerektiğine inandığım için aday oldum. Demokratik kurallar içerisinde çalışmalarımı sürdürüyorum. 30 yıldan beridir sporun içindeyim.Seçilirsem Futbol il temsilciliği görevini harfiyen yerine getireceğime hiç kimsenin şüphesi olmasın,futbolu bir adım daha ileri götürmek için gayret göstereceğim.Tüm spor camiası beni yakinen tanır ve bilir.Bu anlamda tüm kulüplerimizin desteğini bekliyorum.” dedi.

Halil Durmaz'dan Futbol İl Temsilciliği İçin Destek Çağrısı !
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya’da katliamda yaşamını yitirenler defnedildi
Konya’da katliamda yaşamını yitirenler defnedildi
Sancar katledilen Dedeoğulları ailesinin cenazesine katılacak
Sancar katledilen Dedeoğulları ailesinin cenazesine katılacak