Başarısız oldunuz,emanete sahip çıkmadınız
Ömer Dodanlı

Başarısız oldunuz,emanete sahip çıkmadınız

Bu içerik 1028 kez okundu.


Taraftara verdiğiniz şampiyonluk sözünüze sadık kalmadınız.Size güvenen ve sizlere inanan herkesi mahçup ettiniz.Verilen emanete sahip çıkmadınız. Şanlıurfaspor'u borç batağına soktunuz.Tüm desteklere rağmen takımı şampiyon yapamadınız.Şimdi takımı en kısa sürede kongreye götürerek emaneti ehline veriniz..!

BAŞARISIZLIKLARA BAHANE ARAMAYIN
Ama şimdi görüyoruz ki, Fethi şimşek ve ekibi Başarsızlıklarına bahaneler bulmaya çalışıyorlar, bu bahanelerin arkasına gizlenip yeniden süper lig sözü taahhütlerinde bulunmaya ve kamuoyuna arkalarına almaya çalışarak başarısızlığınızı örtbas etmeye çalışıyorsunuz.Artık şapkanızı önünüze koyarak öz eleştiride bulunun ve istifa ederek takıma büyük bir iyilikte bulunun.Sayın Şimşek ne kadar iyi niyetli olsa olsun.Ekibiyle bulunduğu (kendi ifadeleriyle) çıraklık,kalfalık ve ustalık dönemi başarısızlıkla sonuçlanmıştır.Artık size verilen kredi tükenmiştir.Bırakın Şanlıurfaspor'u süper lige çıkaracak bir yönetim gelsin.Başarısızlığınıza bahane aramayın.

TÜM KAMUOYU DESTEĞİNE RAĞMEN BAŞARAMADINIZ
Feti Şİmşek yönetimi arkasına siyasileri,eski Vali ve şimdiki Büyükşehir belediye Başkanı Celalettin Güvenç,Karaköprü,Haliliye ve Eyyübiye İlçe belediye başkanları, STK’lar, Odalar,taraftarlar,İş adamları, bürokratlar,kamuoyunun bile desteğini alan, mevcut yönetim buna rağmen Şanlıurfalılara vaad ettiği ''süper lig'' sözünü yerine getirememiştir ve başarısız olmuştur.

Şimdi diyoruz ki,Şanlıurfaspor'un borç durumunu neden açıklamıyorsunuz?
Yönetime gelirken, taraftara ve kamuoyuna vaad ettiğiniz şekilde yönetime giren her asil yöneticinin takıma 150 BİN-TL Hibe, 100 Bin TL Borç, her yedek yöneticinin de 50 Bin-TL Hibe, 50 BİN TL Borç verileceğini beyan ederek taahhütte bulundunuz. Bu hibeler yapıldı mı, yapılmadı mı? Yönetimden neden hiç kimsenin çıkıp borç durumu ile ilgili bir açıklama yapmıyorsunuz? Bunu çıkıp kamuoyunun önünde belgeleri ile açıklayın,neyi kimden saklıyorsunuz? Yoksa üzerinizdeki şaibe kalkmayacak.Bunu böyle bilin.Hiç kimsenin Şanlıurfaspor'u içine çıkılamaz bir mali külfete koymaya hakkı yok.Unutmayınız ki bu borç sizin dönemizde olan borçtur.Size düşen kulübü en kötü şartlarda borçlu aldığınız eski rakamlarla bırakmanızdır.

İSTANBUL'DA TOPLANARAK TAKIM YÖNETİLEMEZ 
İstanbul da plazalarınızda ve şirketlerinizde oturup bu takımı yönetemeye çalışırsanız, bu takımdan habersiz takımda ne olup bittiğini bilmeden yöneticilik yapmaya çalışırsanız, arkanıza birkaç siyasi ve belediye başkanlarını alıp bu takımı yönetmeye çalışırsanız,işte takımı bugünkü borç batağına getirirsiniz.
Hiçbir şey bilmiyorsanız takımı size başarıyla teslim eden eski yönetime saygılı olun ve bu işi yapamıyoruz, verdiğimiz şampiyonluk sözünü tutamadık,beceremiyoruz deyip Şanlıurfaspor taraftarlarından ve kamuoyundan özür dileyin.
Bu saatten sonra Urfaspor yönetiminin ve Şanlıurfaspor taraftarının Urfaspor yönetiminden tek beklentisi yönetimi ehline vermesi.Takımı Şampiyonluğa taşıyacak bir yönetimin iş başına gelmesi.

DİĞER YAZILAR
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Manavgat’ta tüm ekipleriyle sahada
Büyükşehir Manavgat’ta tüm ekipleriyle sahada
Ege Bölgesi’nde orman yangınları
Ege Bölgesi’nde orman yangınları